Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz philoxenia #921 üzenetére

    Köszönöm a linkeket. Főleg a második ígérkezik érdekesnek, a hétvégén írok is nekik egy levelet, hogy mennyi lenne a készülék + a szenzor meg minden, ami kell. Januárban megyek éves szervizre kontrollra és megkérdezem a fődokit is, hogy milyen gyártókról tud még itthon a Medtronicon kívül, mert szinte 100%-osan eldöntöttem, hogy egy ilyen készüléket beújítok magamnak. Szúrni bármikor tudok, de mérni 5 percenként nem... :)

    prannk: Beszéltünk itt az alkoholról, hát egy előszilveszteri és egy szilveszteri buliban bevágtam több mint 1 liter Jägert. :) Hát tényleg meglepően sokat kellett szúrnom, nem is figyeltem még. Az egyik nap 30 valahány egységig számoltam, majd szakadt a film, szilveszterkor is baromi sokat szúrtam, de mondjuk nem számoltam. Úgy voltam vele, hogy inkább hippo, mint magas és akkor gyorsan iszom valami cukros üdítőt. Hippo végül is nem lett, a cukim viszont tök OK volt. 7.9 volt a legmagasabb, szilveszterkor végig 4 és 5 körül, merthogy 1-2 óránként mértem a filmszakadásig.

    Szóval a cukrot rendben tudtam tartani, de a vérnyomásom 2 napja 150 körül van, aminek meglehetősen nem örülök, remélem qrva gyorsan lemászik innen a normális tartományba vissza...

    [ Szerkesztve ]

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák