Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Így szezon vége felé rájövök, hogy multiban mi a kb legjobb sebváltási metódus a SLS AMG GT3-hoz (Pro Tuner segéd mellett). :)

    Tehát, perfekt indulást követően rögtön fel harmadikba (ez ugye rajtot követően azonnali dupla tap), majd 4-esbe való perfekt váltásnál ugyanabban az időben nyomjuk a nitrót is, majd az utolsó kettő váltást is igyekszünk perfekt-re csinálni.
    Ezzel a teknikával simán teljesíthető a 7,53 másodperc és az a szép még, hogy nem kell annyira szigorúan venni a váltások perfektre való teljesítését.

    Korábban hasonló elven játszottam, annyi különbséggel csupán, hogy rajtnál csak egyet váltottam azonnal.
    Ezzel az új váltási metódussal ~0,07 másodpercet lehet lefaragni, ami nagyon nem elenyésző ebben a játékban.

    Egyébként általánosságban tanácsos minden kocsinál minimum 2-esben indulni ebben a játékban (legalábbis én néhány T5-ös kocsinál kipróbáltam és úgy jobb idők jönnek össze)

    Ja, multiban már csak 2 nap van küzdeni a Ferrari-kért, aki lemaradt, igyekezzen! :)
    Kb 335k RP lehet a határ a top 1-2% között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák