Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Svájcinéger #17275 üzenetére

    én nem fikáztam senkit...csupán nem szeretem ha valaki fényezi magát...főleg ha a PUbos teljesitménye alapján...lehet valaki jó játékos...(pub vagy war tökmindegy) de minek menőzik ezzel?

    Engem nem zavar ha valaki jó játékos...sőt..szeretem ha igazán jó játékosokkal játszahtok de az már zavar ha valaki ezt ugy állitja be mint sokan teszik...most arra feszit hogy mondjuk 10szer több ideje van játszani plussz mondjuk 20 éves és lealázza a mondjuk 12 évesene még sulbajáró vagy éppen 35évesen melózó egyéneket akik hazaérnek a 10órás melóbol holtfáradtan? Vagy csak alapba...ha jobban fekszik neki a game? és akkor mivan?

    Az a baj hogy nem érted hogy mit mondok..

    És nem azért kerülhetnék be külföldi csapatokba mert olyan jó lennék hanem azért amiért te...állitólag te se a über teljesitményed miatt kerültél be.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák