Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz Sirandrish #17277 üzenetére

    Légyszíves vedd a fáradságot és olvass vissza ! Senki sem fényezte magát. Valaki felvetette, hogy mennyi a csaló. Erre mondtam én, hogy lehet, de engem is egy csomószor lecsalóztak, pedig sohasem csaltam. És, hogy egy stabil nettel és egy jó konfiggal csodákra képes az ember (itt arra gondoltam, hogy mások szemében ez csalásnak tűnhet). Erre mondta még egy két ember, hogy Őt is, stb. És ekkor jöttél Te. Szerintem senkisem menőzött.
    Ebben látod egyetértünk. Jó játékosokkal jó játszani. Ahogy valaki írta, sokszor már a mozgásból meg lehet ítélni, hogy ki jó és ki nem. Sőt ! Akikkel minden nap játszol, a mozgásából megismered, hogy ki az.
    Lassan 35 leszek, van két gyermekem. Esténként másfél órát szoktam játszani köbö, de mostanában már kimaradnak napok.
    Engem áthívtak egy angol szeróról, miután összebalhéztak az angolokkal. Csináltak egy saját szerót, adtak egy két hónapot, és amikor minden nap velük játszottam felajánlották. Amúgy meg, köbö ugyanolyan szarul tudok angolul, mint Ők. :DDD Ennyi a történet.
    Lazítsunk please ! A játék a lényeg, kikapcsoljon és tudjak közben röhögni ahogy én és mások elhaláloznak. Ilyenkor nyomunk közösen egy LOOOOL-t és mehet tovább.

    [ Szerkesztve ]

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Sirandrish #17277 üzenetére

    jah amugy ezzel meg eddigi hsz-eimmel én nem akartam/akarok bántani senkit...szóval nem arról van szó...nem kell itten megsétődni meg ilyesmi :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák