Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Imooo #11130 üzenetére

    tökmindegy...nem a jó statodért lettél kivágva az tuti...és ha Saint azt mondja hogy anyáztál akkor az ugy is vlt...de nemis ez a lényeg

    Azt szeretem bennetek (ilyen PRO kölkökbe) hogy felmegy egy szerora 15 emberből 13 lát valami furcsát rajtad és szépen megkérnek hogy hagyd abba( nem kell a rinya ez igy van) erre még neked áll feljebb meg leanyázol meg noobozol másokat amikor téged a kutya se hivott....te feljössz és teszed az agyad mintha te lennél itt a király...lehet más szeron ez menő nálunk szánalmas..nemhiába indul ugy hgy csunya beszédért kick jár...

    Van szerveretek tudtmmal...fogd meg magad és a haverjaidat és menjetek oda....ezt komolyan mondom...

    Mégegy anyád vagy noob vagy akár buta vagy bármit meglátok hogy irsz főleg egy Adminnak nem egy órás bannt kapsz...

    Mit képzelsz te magadról hogy te leanyázol meg lenoobozol egy kétgyerekes családapát?
    Ki vagy te?
    Jobban jársz "Jézus él" ha visszatérsz a bibliához...
    JAh és csak hgy szorosabb legyen a gyeplő (me ugye tök nagy poén) ha mégegyszer azt fogod csinálni mint mst hogy 20 perc gameből 19et ülsz az MG-n és csak lősz mint egy idióta állat (Tsunami direkt ráddobta füstöt és akkor is lőttél....pfff) akkor is kiváglak..
    És mst lehet jönni azzal hogy feszejtek a szeromra mert van 500ft-m rámeg hasonlók...nem érdekel...senkinek sem hiányoztál míg nem jöttél...a BANN-t meg nem tőlem kaptad hanem mindenkitől csak hogy tudd hogy nem én voltam a nagyfőnök...

    Ennyi...remélem megértettük egymást...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák