Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Richard

    őstag

    válasz Sirandrish #11131 üzenetére

    "Mit képzelsz te magadról hogy te leanyázol meg lenoobozol egy kétgyerekes családapát?
    Ki vagy te?
    Jobban jársz "Jézus él" ha visszatérsz a bibliához..."

    Ajjajj :DDD

    Azt is megszabod neki hogy merre mehet a mapon? Esetleg hogy milyen fegyverrel mehet?

    Lenooboz akárkit. Direkt huzzátok a népet arra várva hogy beszoljon és adhassátok a kicket.
    A hiba nem a rendszerben van:)

    Akárki akármit mond engem is kivágtatok anno mert lelőtelek titeket. Sőt. Veszi rolam a demot 1-2 admin ha éppen jatszok. Ugye Boci?:) Aztan irok neki egy szép kifejtős privatot és még VÁLASZOLNI sem méltat.

    Kőkemény ami itt megy. Szépen lassan lealacsonyodtatok a legalja játékosok közé. :(

    Egesz humoros ami itt megy nap mint nap. Főleg hogy néha CSAPATON BELÜL osszátok egymást itt a fórumon. :U

    [ Szerkesztve ]

  • -conrad-

    addikt

    válasz Sirandrish #11131 üzenetére

    Imo, unoka, brook, booony, stb azért szoktak feljönni a szerverre, mert $papa, meg én is ott szoktunk játszani. Mi régen együtt játszottunk, de ez azért több volt annál, nem csak ventriről ismertük egymást, hanem voltak kvázi "házibulik", ahol összejöttünk, együtt LAN-oltunk nagy pörköltzabálással egybekötbe, stb. tehát egy nagyon jó kis baráti társaság alakult ki. A társaságnak nem a stat, meg a játék volt a fontos, hanem a poénkodás, és az EGYÜTT játszás. Mivel eléggé ismerjük egymás, elképzelhetetlennek tartom bármelyikükről, hogy csalást használjon, bármilyet is. A társaság java 30 évet karcolja, vagy felette van, Imo is azért került be ebbe a társaságba, mert kicsit fiatalabb ugyan, de nem a megszokott tizenéves színvonalat hozta, hanem normális.
    Mindegyikük játéka eredeti, szóval nem is értem, miből gondolja bárki, hogy közülük bárki kockáztatna 10k-s játékot azért, hogy most jól megmutassa mekkora statokat tud csinálni...
    És nem akarok kötekedni, meg leszólni senkit, eszemben sincs, de ha 2 tag összeáll és a porba aláz mindenkit akkor az nem csít miatt van, csak nagyobb a tapasztalatuk.

    Sirandrish: én nem szóltam eddig, mert nekem tök8, hogy ki van kickelve, bannolva, meg minden, mert szeretek a szerveren játszani, nem a 8 éves látogatók a jellemzőek, meg ha a fele saint, ent, tsuna, boci andrish stb,-ből áll, plusz imo, unoka stb, akkor legalább 50% tuti, hogy nem csíter meg whiner.
    De mint azt régebben is felhozták, furcsán moderálsz. Már este elolvastam mit írt imo, és biztos voltam benne, hogy te kickelted. Nem támadás ez van. Én is voltam már online mikor kickeltél valakit, és kb. 10 sor szöveg ment, már nem tudtam mi a szánalmasabb, az a "én vagyok a szerver URA (nagybetűvel kövéren szedve)" stílusú kivágás vagy az, hogy wh-zott.
    (ezt most azért kapod mert beszóltál egy adminnak. és most megtanítom neked, hogy... blabla.. 10 sor kb.)
    Kick azt kész.
    De van másik véglet is. Volt, amikor az én csapatomba volt csaló, 100000% hogy csalt, és mikor ezt 5en megírtuk akkor sem lett kickelve, csak boci kiment hullaként spectatolni a srácot.. 2 pályán át. Aztán ki sem lett rúgva, inkább én mentem el.
    Imo meg uav miatt megsorozta a falat, eldőlt mögötte valaki azt kick....

    Mindezek ellenére ott szoktam játszani, elfogadom hogy ez így működik, és jó lenne ha nem a csíterezés menne game közben mert nem látom tőle bal felső részt és Murphy törvénye, hogy ott fog bújni valaki aki kinyír. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Brook_L.

    csendes tag

    válasz Sirandrish #11131 üzenetére

    Hali

    Tegnap nekem is sikerült felmenni a ph szerverre... a többiek szóltak jó móka lelövöldözni a ph-s arcokat mert bannolnak ha 4 -nél többet lősz egymás után... :D
    Szeretnék elnézést kérni magam és a klánom nevében, hogy odaszoktak a szerveretekre.
    Sajnos mostanában ritkán vagyunk meg 5-en egy warra... és mivel nincsenek warok a többiek elmennek publikolni a ph szerverre.
    Imoról csak annyit, nagyon sokat waroztam vele együtt /cod uo óta együtt toljuk/ és szvsz. bármelyik magyar proklánban megállná a helyét...valami oknál fogva megragadt a low- med skilles sexpistols klánban.

    további jó napot minden gyerekes admin apukának...

    ui.
    szvsz. ha normálisan be lenne konfigolva a szerver akkor nem kéne sírni az MG miatt /mert akkor nem lenne a map-on .../ és persze 2 perc lenne az SD roundtime ....akkor nem kéne szólni a campért sem. stb...ha kell segítek a cfg ben....
    A csíterek ellen pedig a legjobb védelem ha mindenkinek meg van a game eredetiben és pb stream van a szerveren. Mo. kevesen kockáztatnak csítelni egy pb stream szerveren saját cd kulccsal.....

    sexpistols.spotworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák