Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Ma kiboritott a BMW gyokersege, ismet. Egy szimpla izzocsere is lehet roppant bonyolult. Ugye a kanyarfenyszoroba rendeltem erosebb H7-es egoket. Megneztem, mi a menete a cserenek. Ki is jott, ahogy kell, ra is passzolt az uj izzo a fem foglalatra. Na de visszatenni.... :U Nem sikerult. Olyan idiota megoldas, mintha a BMW-nel dilettansok dolgoznanak. Ket ful van a fem kereten, amihez kapcsolodik az izzo. Ezt a ket fulest kell beforgatni ket torx feju csavar ala. Na a butasag mar ott megmutatkozik, hogy nincs az izzonak elore hatra mozgastere, ergo a nem lehet azt jatszani, hogy raszoritok, majd csavarom, ahogy pl. az E92-nel kellett a helyzetjelzot. Arrol nem is beszelve, hogy a lyuk, amit hagytak, ismetelten olyan kicsi, hogy az oklom nem fer bele. Gyerekeknek jo a meret, de nem egy felnott embernek. Szoval nem tudtam visszatenni, igy ahogy tudtam, rogzitettem belul, holnap majd elgurulok vele valahova, ahol tan megtudjak csinalni.
    Biztos lehetseges, de ez direktbe ugy van kitalalva, hogy meg egy szar izzocsereert is be kelljen menned a BMW-hez. Mert egyebkent 1 perces munka lenne, ha a foglalat korbe kapott volna egy 0.2mm-es gumigyurut.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák