Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZollR

    tag

    válasz zzoltan2014 #7564 üzenetére

    Azért mert elődleges funkciójának betöltésére sem alkalmas.
    Kiállítom a számlát folyó hó 5-én, 15 napos határidővel.
    Az ügyfelem fizet 20-án, pontosan ahogy illik. Az árfolyam történetesen 10%-ot esett, a működési költségeimet (szállítás, rezsi, alkalmazottak kifizetése) pedig fiat valutában intézem.
    Ha épp szerencsés vagyok, és 10%-os marginnal dolgozok, akkor éppen kiszállhatok nullszalldóval abban a hónapban. Üzletre totálisan alkalmatlan.
    1 hónappal ezelőtt veretes sorokban volt leírva, hogy a tigerdirect.com elfogad bitcoint, sőt már hazai IT vállalatok (~InfoPark) ebédlőjében is lehet bitcoinnal fizetni. Valahogy tegnap előtt nem lehetett már, valahogy a tigerdirect is lehúzta a rolót.

    Elkönyvelni lehetetlen, mivel nincs MNB árfolyama.

    Ezeket hiába mondod el, csak legyintenek, és elkezdik mondani hogy de hát AES256, meg független, meg paper wallet. Csak éppen a jelenlegi világmodellünkbe nem illik bele. :)

    Ilyen hitelezéses mélységekbe már én is belementem ebben a topikban, de fölösleges, csak olvasom már ezt. Persze "az évezred befektetése guy-ok" eltűntek 60%-ot esett az árfolyam 2 hónap alatt.

    Igen egyébként én is szoktam nevetni azokon a kijelentéseket, hogy "csak annyit tegyél be amit nem sajnálsz elbukni" olyan mintha bemennék a kaszinóba, és azt mondanám: 50 ezret teszek a zöldre. :)

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • LLam

    senior tag

    válasz zzoltan2014 #7564 üzenetére

    utolsó válaszom neked, hogy végre rájöjj mennyire nem ismered amit fikázol:

    "Ja és ha ennyire működőképes és valódi pénz a BTC, akkor miért nem fogadjátok el a szerverhosztingra? :)"

    szerk: ez a folyamatos másokat lenéző, az értelmi képességeiket firtató szurkálódás az ami iszonyatosan visszataszítóvá tesz téged. ki a büdös franc vagy és mit értél el, hogy másokat így lenézel? undorodom tőled.

    [ Szerkesztve ]

    Stay hungry!

Új hozzászólás Aktív témák