Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZollR

    tag

    válasz ignorant #6800 üzenetére

    Értem én, de akkor hogy fizetünk adót? Szerinted ha nem lehet behajtani semmit, mert mindenki leencryptálja a walletet és "elteszi mélyre" akkor hogy lesz gazdaság? Tudom hogy az állam g*ci meg minden, de miből lesz infrastruktúra: kórházak, utak, jégpályák meg hasonlók? Ha rajtam múlik az adófizetői hajlandóság és nincs kényszerítő eszköz akkor igen viccesen - napok leforgása alatt - anarchiába torkollna az emberiség.

    Persze lehet hitelezni, de ki adná oda a BTC-t neked és azt hogyan fizetnéd vissza? Ismét odajutottunk, hogy behajthatatlan egy tartozás amennyiben a jelenlegi keretek között működik a rendszer.

    Egyébként köszönöm, hogy megválaszoltad a feltevést, miért halott ügy az egész...

    A hitel egyébiránt mindenkinek jó, az is profitál belőle aki felveszi meg az is aki nyújtja. Aki mást gondol az idióta vagy "magyar devizahitelt" vett fel. A gazdaság már rég leállt volna ha nem lenne hitel. Nem a magyar gazdaság, hanem a világgazdaság.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák