Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AAntii

    őstag

    válasz Chal #6624 üzenetére

    Ha nem fog tudni (most biztos nagy keresésben van), akkor majd eltűnik megint két hétre és majd visszajön, ha mondjuk ismét zuhan egy kicsit a btc. Van ez így.

    Egyébként én annyit írtam, hogy

    "Nekem nem esik nehezemre beismerni, hogy abban a két félévben míg közgáz kurzusom is volt nem lettem közgazdász, nektek esetleg belefér-e beismerni azt, hogy a bitcoin közgazdasági vonatkozásával kapcsolatban képben vagytok, de az informatikai hátteréről kb. fingotok sincs?"

    Emiatt lehet én vagyok a bűnös.

    Ellenben én ezzel nem akartam kirekesztő lenni (még ha érzékenyebb lelkületű olvasóknak úgy is tűntem), felőlem bárki hozzászólhat bármihez, sőt amilyen perverz vagyok ezeket a hozzászólásokat is elolvasom.

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

  • ZollR

    tag

    válasz Chal #6624 üzenetére

    Nem arra gondolok. Olyan eget verő hülyeség azért nem volt benne, csak elvesztél pld.az olyan dolgokban hogy nem a rendszer osztja ki a rewardot hanem a pool stb. Ami egyébként annak aki most hallot erről először teljesen mindegy. Végül is mint elmondtam nem vagyok szakértő sem az "informatikai hátteret" sem a szakzsargont nem ismerem, szóval nem veszem magamra ha kijavítasz. Azt tudom, hogy kell a cgiminer-t beállítani meg a minerd-et, mert én még akkor bányásztam amikor CPU-val is lehetett, az 50Mhash nem szökő évente kapott egy blokkot, a 6990 meg egészen jól szerepelt egy éjszaka kibányásztam 2 GPU-val meg 1 CPU-val 3-5 BTC-t...

    Egyébként erre gondoltam: AAntii@6370
    Egyébként baromira nem állítottam ilyet, hogy marhára képben lennék az alapdolgokkal tisztában vagyok nem is érzem szükségét, hogy értsem, hogyan validálja az egyik a másik tranzakcióját, meg miért forkol a chain (jó mondjuk ezt most pont tudom... de érted).

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák