Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZollR

    tag

    válasz ignorant #5852 üzenetére

    Ha nem befektetés, akkor az előző cirka 5800 komment 85%-a miért arról szól, hogy hol és mikor mennyit lehet keresni vele?
    Üss fel egy tetszőleges topikot a neten mindenhol azt írják, hogy hol mennyiért váltják/~tották és ki, mikor mennyit keresett az eladással. Vagy az éppen aktuális top asic mennyi idő alatt hozza be a befektetését.

    Ahogy privátban is leírtam, én anno azért kezdtem bitcoinnal foglalkozni 2011 év elején, mert hittem benne, hogy lerázhatjuk a rabigát és szabadon költhetjük a pénzünket pld. ÁFA nélkül. Sajnos azonban rá kellett jönnöm, hogy pont az underground és szabályozatlan mivolta miatt nem lesz a BTC az aminek indították: stabil alternatív pénz. Alternatív maradhat, nem feltétlenül szükséges, hogy teljesen széles körben használható legyen, de hogy stabil sosem lesz abban teljesen biztos vagyok. Ráadásként nem is viselkedik pénzként, ám egy fizetőeszköznek illene úgy viselkednie.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák