Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz ViZion #13670 üzenetére

    Fenet vagyok lusta...csak itt nalunk dicserik az a kit-et. Vilagos dolog hogy mielot megveszem kikerdem mindenki tanacsat , es a legjobb teljesitmeny/ar kategoriaju termek lesz, legyen az kit vagy kulon osszerakot. Nem felek osszeszerelni, nem csinaltam meg de nem lehet nehez.
    Visszont az a kit az 180 angol font, valamelyik este oszeraktam egy faxa vizhutest es amikor megneztem mennyibe kerul...kicsit elnemultam. 280 font ! Vagyis 100K HUF.

    Visszont szeretnem teszteket nezegetni, mivel azt szeretnem tudni hogymennyivel jobb mint egy silver arrow. Mivel a silver kb 60 font (22K HUF) es szerintem a vizidolgot sem uszom meg 60-70 K alatt.

    A tripla radis dologal meg kicsi baj van. Nem nagyon fer el, mivel nem szeretnem felulre rakni, sem kivulre. Bent a hazban lenne alulra szeretnem berakni, de ott nem nagyon van hely tripla radinak.

    Mi a fontosabb, hoszabb legyen a radi vagy vastagabb ?

    (#13669) MrM94: az a "vizipisztoly" sem anyira rossz dolog, igaz pariban van (vagy gyengebb :((( ) a te hutodel/tol . Az a baj hogy mondjuk jatekban meg elmenne nem volna vele nagy baj, de munkara komolyabb tuningnal szinte hasznalhatatlan. Nem mindegy hogy 20-30 percen keresztul tesztelsz egy cpu-t stressz tesztekel illetve jatszol par orat, vagy 100 %-on jaratod a cpu-t 6-7 oran keresztul.

    (#13671) mackosajt: sajnalom !

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák