Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #13674 üzenetére

    uhh... ehhh...
    Ha a házon belül, főleg alul van a radi, akkor a meleg a házban marad... nem hatékony. Mo-ra amit linkeltem anno az a gép mellett elvan, saját talpán. Olyan EK pumpa mint az enyém, már bőven elég egy procinak, az erősebb vízáramlás nem sokat hoz fokban, ha csak a procit kell hűteni.

    Vastagabb radi - erősebben kell fújni, több felület. A slim vagy normál is jó, de tripla kell a procinak. Radi kb. 10-15k Ft, pumpa 10k, tartály 5 k, blokk 10-15k, meg csövek és ioncserélt víz, egy korty tisztaszesz... 50k körül megáll. Mondjuk durva radival és blokkal 80k max.

    Blokkokból a házi készítésű és az über-tuning blokk között van mittomén 12 fok terhelve, egy jóféle, nem drága blokkal is símán jó. Enyém is olcsó darab, de frankó. 3× ennyiért nyernék mittomén 3-6 fokot... Inkább jobban hűtöm a radit, ugyan ott van.

    Rájöttem miért nem jó nekem a BF3... LASSSSSSSSSSSSSSSÚÚÚÚ.
    Betöltés, meg minden olyan "EA" dolog, nézzé intró, nézzé ez, az... Az emberek vánszorognak, célozni is gáz, mert LASSSSÚÚÚ. UrT után elég langyi játék. Hiányzik a régi Quake Aréna hangulat, megyek Urban Terrorozni :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák