Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz MiklosSaS #9635 üzenetére

    köszönöm szépen nagylelkű felajánlásodat. :R bár most elsőre nem inglend a cél, de mindenképp "elteszem" magamnak ezt a kedves gesztust. :R

    egyszer amúgy egy blogbejegyzésben, vagy egy hosszabb szösszenetben szívesen olvasnék pl. a te élményeidről, hogy kerültél ki, milyen volt eleinte, milyen azóta, milyen a megélhetés, az emberek közhangulata, segítőkézsége, stb...
    mondjuk uk-ben már annyira durva a multikulti, ahogy hallok róla, h attól nekem személyszerint okádnom kell. (jöhet a ban)
    értelmes jövőkép meg gondolom ott is csak kb Londoban, meg a nagyobb városokban van. ami meg gondolom tömve van muszlimokkal, meg mindenféle ... "egzotikummal". ettől én meg rosszul vagyok, megmondom őszintén...

    na igen... sajnos nem valami combos a végzettségem, logisztika/szállítmányozási ügyintéző OKJ-m van jelenleg. autóiparban komolyabb mérnöki pályák érdekelnek/tek volna, csak mivel hála a jó égnek nem szoptam eleget gyerekkoromban, meg azóta is, még a matek/reáltárgyakhoz is segghülye vagyok, így kb esélytelen volt egyetemre jelentkezni. vagyis nem esélytelen, inkább az mondom, h értelmetlen... :O

    na igen, nekem is csak a némettel van bajom. anno sulikban össz. 12 évig tanultam németet, nem is ment rosszul, csak tojtam rá. angolban 4 év alatt többet haladtam, mint németben, holott az is ment volna. ezt az egyet bánom, de nagyon. akkor már rég nem itt lennék. sajnos "kikényszerítik" az emberből, pedig nem szívesen tenném. én szeretek itt lenni, max a nyugati országrészbe/Dunakanyarba költöznék, ha maradnék. egyébként meg még csak nem is a pénzhiány a legnagyobb baj számomra, hanem az átlagos emberi morál meg köz"hangulat". gondolom senkinek sem kell bemutatni.
    szóval erősen el kell kezdenem németezni, bár kb utálom. de hát ez van, valamit valamiért... :U

    "...a lanyom meg beszel magyarul, angolul es eleg jol romanul...tehat mar csak a nemet kell es teljesen osszezavartam" :DDD :C
    de rengeteg előnnyel fog indulni, az fix.

    undorítóak. igen, "ismerem" moldovát (nem moldávia? vagy ez ugyanaz?), más nem a "Dragostea Din Tei" zenéről kölyökkörömból. :D
    eszem megáll. igazi agyatlan barmok. mondjuk ilyen itthon is van bőven, meg gondolom ott is. döbbenetes számorma az emberi sötétség ilyen mértéke... nem kell szeretni, de főleg, ha nem is járnak ott, mire fel csinálják ezt?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák