Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Nah... mai nap: alvás kipipálva (7 kor már süti és mindenféle szőrös plüss állat volt rajtam, szóval nem lehet sokáig aludni törpétől). Reggeli gyors rendrakás (felszínes, de úgy néz ki mintha :D ) - gyerek 9-től 11:30 -ig kint tombolt a közeli réten, remélem elég lesz mára, hogy ne pörögjön ;] Most jön az, hogy lemegyünk a boltba, kell néhány dolog a mai ebédhez. Zellerkrémleves lesz, meg töltött tojás. Ma vega nap van... holnap majd főzök valami erősebbet. Délután egy kis forma 1, majd anya is hazaért lassan, utánna még nemtom... kéne egy kis beba*csi. Sör, vagy bor... meglátjuk, de ahogy magunkat ismerem csak simán bealvás lesz, egy kis összebújással összekötve.

    Én úgy nőttem fel egy kisfaluban, hogy szombat délben bezárt minden, max kocsma volt nyitva. Én ehhez szoktam, én életmben talán 2x ha vásároltam vasárnap... a vasárnap nem arra van, hanem a családra... de mindenki más és más. Másban nőtt föl, mások a szokások. Amúgy meg vasárnap május 1... szal szerintem nem lesz nyitva semmi...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák