Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz SP4C3 #77354 üzenetére

    En nem tudom hogy nektek mi szamit jatekos laposnak, de nekem az alabbi mindegyik az a kategoria. Szamomra az a lapos amin elfut az utobbi 2-3 ev jatekjai (ebbe beleertve a moderneket is) jatekos laposnak nevezheto...jah...hogy egy vagyonba kerulnek? Igaz, meglehet....de nem is egy kelet EU segedmunkas berehez kell merni.

    MSI 18.4" GT80S TITAN SLI, nem olcso...egy vagyon....de ami benne van :Y :

    Intel® Core™ i7-6920HQ processor.
    2 X NVIDIA GeForce GTX 980M SLI
    SSD Capacity: 2x 256 GB
    Maximum Memory Capacity: 64GB (4x16GB)
    IPS 18'4 -es kijelzo

    Van "olcsobb"is belole.

    De van mar atlag ember szamara is elerheto lapos amin jatszani is lehet. Jomagam is letoltam par kor Crysis 3-mat egy ilyen laposon.

    ASUS 17.3 Inch G751JY

    i7-4870HQ / GTX 980M / 256 SSD / 32 GB DDR3...

    A kollegam a meloban pedig ilyenen tolja a BF4-et ...

    A lenyeg az hogy penz legyen. Melegszik? Ki a francot erdekel...az FX/ 4770K nem melegszik? Vagy a 290X ref es nem ref nem 90 fok korul voltak? Adnak 2 ev garit ami egy kis penzel 3 evre bovitheto...onnantol kezdve baCCak meg. Ha valami elromlik, csereljek ki.

    Ha a zsebunkben levo kutyurel lehet: telefonalni, sms-ezni, zenet hallgatni, netezni, fenykepezni/filmezni, szamlakat rendezni, navigalni, stb, stb....akkor egy jobb fajta laposon miert nem lehet jatszani?

    Tudjatok milyen frankon viszi a csoro kis 13'-es laposon a GTA San Andreast a haswell IGP ? ;]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák