Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Yeffy #7475 üzenetére

    Tulajdnképpen egyetlen említésre méltó dolog történt: Don Sassssst meglátogatta a rokonság, így annyi pénzt elherdált, hogy már hetek óta nem cserélt semmit a gépében. Jelenleg elvonási tünetekkel kezelik, kisebb alkatrészeket, pendrájvot, külső vinyót cserélget, hogy újra formába jöjjön. ;]

    Elpofátlanodott a társaság, egyre több szakmai hsz-el szennyezik a topikot. Üdítő színfolt már ha nem Vcore és GHz meg terraflops a téma :D

    Továbbá többen italoztak, az ittas állapotban írt hszeket jelenleg is próbáljuk dekódolni, kevés sikerrel. :(

    Akkor voltak autók, mindenféle retek verdákat linkeltek. Azok a lapos bigyókból se kilátni, se kiszállni nem lehet, mekdrájban sem érni el belőle a sűTTkrumpit, szal. gagyi mind. És hiába a sok paripa, ha nem fér be hátra a rotakapa... Szerencsére kaptam ajánlást családi, szőlőbejárós gépre is, ezért kicsit elnézem nekik.

    Nem is tudom mik voltak még... Olvasgass, pár óra lehet csak. :DDD

    FatalEror: elég nekem az e-péniszem, tessék leszállni róla :DD ;]

    Jah, átkot szórtam itt a csillióbites letöltőkre: "Ezer apró majom fenje meg, akinek 10 Mbit/sec fölött van a letöltés..." Ennyi, nem komoly, alig fájna ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák