Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #65325 üzenetére

    Persze, vita nélkül sokkal tovább húzza az ember konzollal ha beéri azzal amit az nyújtani tud.

    Konkrétan nekem speciel a mai napig is hiányzik a kanapéból/fotelból kontrollerrel a kézben MortalKombatolós időszak/feeling. Nyilván nem kerülne semmibe egy kontroller csak olyan érzetet kelt mintha szerelmeskedés közben egy guminőre gondolna az ember, szóval az hogy ambivalens az nem kifejezés.. :D

    Batmannel is kb SNES-en játszottam utoljára, ott még a Pingvinember vagy mi az úristen volt az NMY, a filmek sem ZSÉ szinten jártak, volt feelingje. 2.5D-s oldalnézeti csihi-puhi.

    Mondtam már egyébként hogy amikor így szigorúan csak elbohóckodok a zöld témával és mindketten benne vagyunk akkor abszolúte nem vita tárgya a CF, szerintem is csak fetisisztáknak való ugyan én csak tavaly próbáltam amikor volt nálam 1-2db 280X éppen pár órára hogy teszteljem mi a nyűgjük.

    Sose érdekelt éppen driver vagy játék/támogatottság miatt kuka, olvastam róla eleget, láttam belőle eget, ezért nem is tervezek 280X CF-el többek között.
    WQHD-ban miért volt kevés azt mondjuk nem értem, ott még a 280X tök jól elvan kisebb kompromisszumokkal, GTA V-öt is viszi mint a piros ász. Vagy a driver vagy az büntetett hogy csak 1db 270X ment éppen szerintem. Esetleg sehenem hajtottad ki.. :DDD

    Az egészen kizárólag azért bohóckodtam mert eléggé adta magát.. :B, CF-es szívás után kipróbáltad az NV oldalt majd nem sokkal később végső konzekvenciaként levontad hogy annyi többlet FPS-t kaptál a 970től, hogy gyorsan szereztél tengermély megelégedésed közepette egy Onet, mert rájöttél neked elég a konzolos 30FPS is.. :))

    Nagyon magas labda volt, nem lehetett kihagyni! :B :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák