Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #65299 üzenetére

    Te hajlandó vagy lejebb adni az igényszintet és kompromisszum képes vagy a kontrollerekkel.

    Nem mindenki ilyen a PC mellett/után, CF-el telelett a hócipőd váltottál a 100k-s zsigerelt csibére, majd szervíroztál mellé egy Onet. Mondanám hogy nem értem de a Te elégedettségi mutatóidon ez marhára nem változtatna.. :N :R

    Akár csak azt, kinek mit jelenthet a szenvedés. Részemről az elmúlt mittudom én teszem azt egy évben a legtöbbet/súlyosabbat két napja "szenvedtem" a PC-vel, mert Skypeon valamiért furcsa zúgás bünteti embertársaimat, olyan ami TS3-nál nincs jelen. Szóval anélkül hogy ezt hallanám egészen 10percet kellett áldoznom erre. Új hw megjelenésnél is kár agyalni, amikor X-Y gen játékai az álatalad preferált felbontáson elkezdenek 60FPS alatt menni olyan részletesség mellett ami már zavar, akkor kell váltani.

    Kell egy kiforrott/stabil saját értékrend és mindjárt nem fog a kisördög egyből kurjongatni a fejedben ha kijön egy hw minek okán 80ból lehetne 95 FPS-ed. :D
    21. századi nyugati fogyasztóállat társadalomban embernek maradni című könyvének első fejezetének első oldala..

    Hacsak nem mélységi kattanás/hobby nálad a HW és az élvonal követése, amire nyugodt szívvel áldozol bármikor amikor úgy érzed érdemes újdonságot tesztelni..

    (#65303) stratova:

    Sárkánykoma, látod ezzel pontosan ugyan így vagyok magam is!
    Amikor csak tehetem bringa vagy BKV. :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák