Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz Shokkolo #58018 üzenetére

    Nem hiszem, a tulajdonosa nem informatikai analfabéta. :N :D
    Először én is erre gondoltam, de mondta, hogy egy másik SATA-s HDD-t már nem ismer fel.

    Holnap mélyebben bele fogom vetni magad.

    ALL:
    Jóccakát innen is.

    Estivicc:
    A hotelportán büszkén hirdeti a felirat: "Itt angolul, németül, franciául, olaszul, spanyolul, portugálul is beszélnek".
    Betér egy magyarul tanuló japán turista, és megkísérli megértetni magát a feltüntetett nyelveken, de a recepciós csak értetlenül néz rá. A végén kifakad, s megkérdezi tőle magyarul:
    - Végül is ki beszél itt maguknál a feltüntetett nyelveken?
    - A vendégek!

    A röntgen után az orvos azt mondja a betegnek:
    - Uram, a felvétel szerint az Ön gyomrában egy vekkeróra van!
    - Tudom, doktor úr.
    - És ez nem okoz fájdalmat Önnek?
    - Többnyire nem, csak amikor fel kell húzni.

    Egy szőke nő kérdezte a repülőgép pilótáját:
    - Egyet áruljon el nekem, pilóta úr. Azt még értem, hogy nappal hogyan repülnek, mert ugye látják a földet, hogy merre járnak. De ilyenkor, éjszaka hogyan? Hiszen nem látni semmit!
    A kapitány kimutatott az ablakon.
    - Éjszaka még egyszerűbb. Látja, ott van két villogó fény a szárnyak végén, egyszerűen azok között kell tartani a gépet.
    Az utas leesett állal nézett.
    - Aha, hát ez így tényleg egyszerű.

    A falu nyugdíjba vonuló lelkésze helyett egy fiatal érkezik a templomba. Az idősebb türelmesen elmagyaráz mindent, a fiatal pedig bólogat. Egy hét múlva az öreg pap lopva beül a gyóntatófülkébe, ahol a fiatal éppen gyóntat. Mikor végez, az idős pap félrevonja kezdő társát:
    - Fiam, a gyóntatással kapcsolatban szeretnék neked pár dolgot mutatni. Próbáld utánam mondani: "Ezennel feloldozlak bűneid alól, Ámen."
    A fiatal csodálkozva utána mondja.
    - Látod fiam, mennyivel komolyabbnak tűnik ez, mint amikor a térdedet csapkodod, nevetgélsz, és azt mondod: "Nem mondod komolyan! Tényleg? És aztán mit csináltál vele?"

    A rendőr felesége otthon van három férfival.
    Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
    Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
    - Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
    Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
    Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
    Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
    Belerúg egy kurva nagyot, a pasi a zsákban végre megszólal:
    - Krumpli vagyok, nem érted bazdmeg, krumpli!

    viccesviccek.hu

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák