Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    válasz Habugi #41691 üzenetére

    " videó FOX anyagát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt."

    Más:
    Tegnap voltam muteromnál, mert fontos PTC és egyéb netes munkákat csinál, próbál pénzt keresni a semmiből... és hát qrva lassú a 4000+ 2*1 gb rammal, win7 64 bittel.

    Gyorsítsunk. Memória kell még bele vagy 2.

    Fujitsu Siemens gyári gép, a lap tulajdonságait megtalálni művészet.
    Kiderítettem, hogy max 8 GB mehet bele, és akár mind a 4 slot foglalt lehet. (régi gépemben a P31 ezt sem méretben, sem foglaltságban nem viselte volna el.)
    Persze minél olcsóbban oldjam meg.

    Szerencsére aki a vga-m helyrehozta, pont árul több modult is. Felhívom, küldd több féle modult is, kipróbálom, amelyik megy, az marad, többit küldjem vissza.

    Reggel 8-kor beállítok anyámékhoz, hogy jöttem, modulokkal... anyám csak pislog, mert azt hitte, hogy több idő lesz.

    Gép kinyit, hát rohadjon meg a tervező, aki a 3.-4. slot végét egy b@szott lemez alá tette...
    ALig lehet hozzáférni a rögzítő fülhöz.

    1-2-ben megnézem, nanya ramok, mondom akkor a srác is nanya-t küldött, rakom azt.
    3-4-be berakom, kapcsolom be, venti pörög, mint egy porszívóban... kép, sípolás nuku...
    Nyád...

    3-4 kivesz, bekapcs, változatlan...
    1-2 kivesz, bekapcs, síp, dob, nádihegedű...

    1-2 berak, bekapcs, megy...
    3-4 berak, bekapcs, semmi... csak a porszívó.

    Nyád...
    mind kivesz
    1 berak, pitty, megy.
    2 berak, pitty, megy.
    3 berak, pitty, megy.
    4 berak, pitty, megy...

    Biosban semmit nem lehet állítani, vagy nem tudom a titkot. Mennek ahogy mennek...
    csak az integrált VGA méretét emeltem fel 128-ra, ha már van 4 GB benne.

    Érezhetően gyorsult.
    Korábban anyám elszívott egy cigit, miután bekapcsolta, hogy tudjon rajta dolgozni. Most a kabátot fel se tudja venni, hogy kimenjen az erkélyre. :D

    Mindez piti pénzből.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Új hozzászólás Aktív témák