Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Rengeteghátas: "nem volt alkalmam részletesen végigfutni az elmúlt ~50 kommentet" -összefoglaljam? ;]

    Fain... párat írtam röviden logouton, néha tényleg elég beteg fazonok vannak. Múltkor üvöltött velem egy jóember telefonba, mert lassú a laptop. Mondom a gyíhárom ennyi, de mégis, mi lassú? Indulás, mentés pl. pendrájvról, vagy mi? Nem, ez rendben van, de van olyan weboldal, amit percekig nyit meg...
    Azt nem mondta milyen oldalak, history meg faszbúk volt, szal. lesz@rom, mehet szervizbe, 2-3 hét és megmondják, h sz@r a net vagy a router (nem akarta, h ingyen! kimenjek ellenőrizni). Otthon próbáltam, boltban szeme láttára ~5 tabon filmek a böngészőben... hazavitte :)

    Érdekes az ilyen meló, más területen vagyok, csak neten szoktam olvasgatni többnyire pl. clients from hell (meg ilyeneket) egy mai fantasztikus innen:
    ME: Both the documents have the same content. Am I missing something?
    CLIENT: Use the second document. The font is smaller
    Elolvasok pár ilyent, és boldog vagyok, h máshová is jutott hülyékből :DDD

    YMCA: nem para a rendőr avatar... ;] :DDD Cserélni a gyáriakból az adataidnál, jobbra fent tudsz.
    Nah, megyek aludni... elvideóztam az időt :U

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák