Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #32957 üzenetére

    Az a baj hogy kicsit meguntam mar a 3D bohockodast, nezegettem egy par kijelzot es a 27"-re esett a valasztasom, de felek hogy 27" FHD-ban nem fog tetszeni. A 4K meg eleg gyerek cipoben jar, oda meg szerintem kell 2 ev amig beerik rendesen.

    Visszont a 2K erdekes alternativa lehetne, mondjuk johetne egy IPS kijelzo....csak akkor le kell mondanom a 144 Hz-rol...

    Mostanaig 3 kijelzot talaltam ami mozgatja a fantaziamat... a negyedik az Dell volna, de az nem kell mert nem szeretnem kiprobalni hogy milyen "faszaul" gariztatjak a termekuket.

    Iiyama XB2779QS-S - ez volna a legolcsobb

    Asus PB278Q WQHD - az aranykozep ut.

    Eizo EV2736W FlexScan Pro: - vagy ha lud akkor legyen kover. Ez volna a kiraly....csak 45K HUF-al tobbe is kerulne mint az Asus.

    Felreertes ne essek nagyon de nagyon megvagyok elegedve a BenQ-val, csak azert nincs a listaban mert ahol en vasarolok ott nincs ebben a kategoriaban BenQ. Maskulonben igazan nagyszeru kijelzok....a 144 Hz olyan mintha papirt neznel nem kijelzot....

    A VGA z ami okoz nemi gondot. Mivel lehet nem volna eleg a 780Ti 2K-ra. Kellene az SLi ....vagy a 295X2 ;]

    De ezeket most hogy leirtam ra is ebredtem hogy en nagyon megvagyok elegedve a kijelzommel....es nem is biztos hogy kellene mas :o :o :B

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák