Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Mahrenburg #2864 üzenetére

    Na jo elmondom ! Zsir Ujjj, Asus Maximus V Formula ! Csak nem akartam szolni amig nincs a kezemben.

    Elmondom hogy volt, ma reggel lepek be a raktarba, szedem ki a dobozt, izgulok, latom V Formula, huuhha, de jo stb. Kinyitom a dobozt, remulten nezem hogy az alaplap hianyzik belole. Na gondolom xarba vagyok, jon a 3770K, a Sabertooth-ot eladtam.... most leshetek valami kozep-also kategoriat 2-3 honapra.......
    Mergesen raszolok ott az egyik tagra hogy hol az alaplap a dobozbol ? Remegve szol a tag hogy o nem tudja, de megkerdezi a raktarost. 1 perc mulva jon a raktaros, az egyik fiokbol kivette az alaplapot, azert volt megbontva mert szuksege volt egy s-ata kabelre. Nezem a lapot, sohasem volt hasznalva, be sem volt meg szerelve ! Visszem is magammal az irodamba, jon a raktaros a s-ata kabellel a kezebenhogy mar nincs szuksege ra.
    Az alaplap hetfoig/keddig bent van a meloban (lehet Hetfon kisszalas lesz mas ceghez) amedig a fonokom nem mondja hivatalosan ra az ament, addig nem hozom el. (99,99 % hogy rendben lesz minden).
    Aztan majd kiagyalok egy marketing strategiat hogy meg vegyem !

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák