Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #22703 üzenetére

    Jah, nem volt cirkusz. Jóember kérdezett, válaszoltam, ajánlottam X programot, amit használnia kellene. Erre visszakérdez, link nélkül, hogy erre a X progira gondolsz? Mondom gugli a barátod, igen X-re és linkeltem. Erre hőbörög, hogy ne arcoskodjak a guglival...
    Mondom tesó: kérdeztél, írtam a progi nevét, majd írtad újra amit leírtam, hogy tényleg azt akartam-e írni, az helyett, h gugliba dobtad volna, ahol az első találat a progi és a leírás magyarul... :O
    Szal. tényleg érthetetlen, visszakérdez, linket is kap és besértődik. Semmi baj, haladok tovább. De lassan írnom kell egy listát, h kihez ne szóljak...

    Minap a bill vételbe egyik embertől meg mertem kérdezni, h angol kiosztású-e, mint a képen, vagy magyar. Erre kiosztott, hogy ott a geléria (1 db képpel) és látszik, h angol, etc... etc... meg így óvatosan lehülyézett, h nem láttam. Mondom OK, de a hirdetésben nincs benne, a kép meg lehet netes is, mert van olyan szar... Még próbált okoskodni, mire lezártam a vitát azzal, ha nem eladó, akkor vegye le, ha nem ad infót rendesen, nem tud válaszolni, akkor minek hirdet? A vevő én lehetek, tiszteljen meg a válasszal, vagy törölje a csába. ...kijavította a hirdetést ;] én meg megvettem inkább a SS Apex RAW-t... :P

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák