Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz FatalEror #15373 üzenetére

    Nekem hajléktalanok megsegítése Bp. óta jelent problémát, vidéken nem voltak ennyire arcátlanok - tisztelet a kivételnek. Megyek le az aluljáróba s előttem egy lány visz egyiküknek frissen vett pékárút, mire az közli hogy ezt nem szereti. Másikuk pedig tőlem akart pénzt kérni kajára, miután előttem vett a büfében 2000-ért töményet. Kaját még néha adok is, de az italtól télen csak hamarabb kihülnének. Persze ott van a halálos alkoholmegvonás veszélye, de ilyen helyzetet amúgy sem tudnék felmérni, ne vagyok orvos.
    Egy alkalommal egy magát vaknak állító bácsika akart kizsebelni, csak nem volt mit. Ezzel szemben pl. A VIII kerben nem ért minket atrocitás 1.5 év alatt, pedig ott mi voltunk kisebbségben. Mikor elköltöztünk a nagy víz túlfelére, azon döbbentem le, aki itt kukázik csendben teszi, kultúrátán beszélget és rendet hagy maga után. Leesett az állam. Tényleg, ha a pet palackokat a kuka mellé teszi az ember (nem bele) szatyorba, azért megbüntetik? Vannak akik ezeket gyűjtik a kukából és váltják be.

Új hozzászólás Aktív témák