Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #145236 üzenetére

    Most felment az ára ennek is csúnyán... nem izgat, hogyan kezel 6-8 magot használó game-t, mert olyat nem nagyon fog látni.
    És eladni se fogom (mint ahogy a többit se), nem azért vettem, az értékvesztés sosem érdekelt, kereskedő sem vagyok.
    Szar AMD-t meg azért vettem, mert király, pláne ha röptében megy a stream is. (és nem kell az égig OC-zni, sőt sehová sem kell feltétlen tuningolni).
    Amúgy el lehetne vele még lenni, csak a stream-et nem kell erőltetni (vagy olyan kell, ami a GPU-ra támaszkodik inkább).
    7700k amúgy tényleg baba CPU, de a 3600X nem került annyiba újonnan mint a 7700k használtan anno. ;]
    Szeretek kísérletezni, többféle platform is érdekel egyszerre, szóval nálam így ne keress nagyon rációt és logikát. :D
    A garázsgépemben van a legoverkillebb CPU: Core 2 Duo T9300 - és még ez is megteszi, amire használom, netezés, google maps, YT-ről videó és zene), mind ezt 4 GB ram mellett egy GMAX3100-as IGP-vel és egy 120-as SSD-vel. :U

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák