Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    Kedves gyermekeim, hatalmas problémával kell szembenéznem. Telefont kellene cserélnem, sajnos kell egy két kártyás készülék. Jó ez a Mate 20 Pro, nincs vele különösebb bajom, csak váltani kell. Nem veszem részletre vagy elõfizetésre, visszont nem szeretném átlépni a £400-os határt...francot sem érdekli az iPhone 11 Pro vagy az ezer fontos Note Plus. Kicsit körbe nézelõdtem és kb 4 telefon az amiért pénzt adnék.

    1. Huawei P30 - a sima, nem a Pro. Nem.szeretnék többé "edge" kijelzõt. Szóval ez nem néz ki rosszul, visszont itt angol földön ez a legdrágább.

    2. Honor 20 Pro - ebbe van minden, 8 gb ram, 256 gb rom, elég jó kamera rendszer. De a kijelzõ csak IPS, visszont ott a 4000 mAh akksi.

    3. Xiaomi mi 9 - ez tökéletes volna, sN 855, 6 ram/ 128 rom, Oled, de sajnos a telep "csak" 3300 mAh. Nem tudom ez mire elég, sokszor nap végén még a 4200 mAh-es Mate telefonomat is 15 %-ig meritem.

    4. Xiaomi mi 9T Pro - na ebben van minden, 8 gb ram, 128/256 gb tárhely, SN 855, Amoled, 4000 mAh akksi.....csak a francnak.kellene az az ugri-bugri táncolós elõlapi kamera. Régi módi vagyok, nem szeretem az ilyesmit.

    Na, okoskodni kellene melyik legyen...

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák