Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Beretvás #105134 üzenetére

    Ma ennyi telik, nem indult túl jól a napom.. :DDD

    Röviden..

    Tegnap az esti zuhany előtt gondoltam átmegyek nullással a fejemen, húgom meglátja h pakolom elő, majd közli hogy jaj de jóóó, had csinálja ő mert a sógoruramnak is mindig ő nyírja a haját..
    Olyan aranyosan adta elő, nem lehetett rá nemet mondani, nem is lett volna baj.. csak.., ahogyan az lenni szokott amikor az ember kizárólag emocionális alapokra helyezve vak bizalmat szavaz, mindegy kivel szemben.., a pofáraesés csak idő kérdése.. :D

    Esetemben ez annyiban merült ki, hogy nyírás közben jól elbohóckodtunk és nem voltam rest elmulasztani leellenőrizni a végeredményt.., zuhany --> ágy.
    Borotválkoztam is tegnap reggel szóval nem nagyon summáztam a képemet reggel a mosdó feletti tükörben, arcot/fogat mostam azt cshöcs.. :U

    Kilépve kezdődtek a furcsaságok, megszoktam hogy néha megnéznek az emberek, régi teló, könyv a kezemben és ha nem éppen ilyen dolgok okán akkor azért mert kilóg a fülemből a kék füldugó..

    DE..

    ..ma reggel valahogy más volt, máshogyan néztek.. :DDD ;] :C :DD

    Kurta életbe nem értettem de úgy 20perc alatt eljutottam oda hogy biztos telihold volt előző este és még transzban vannak egyesek..

    Áhhhá.., belépve az irodába kedves kollégám 0.001sec alatt tisztába tette a dolgokat, egy "hát veled meg mi a franc történt.." kaliberű kérdéssel majd a humoros zavartságát vissza-vissza folytva, visszakérdezvén hogy mire is gondol közölte hogy "há' hogy nézel már ki b+.."?!
    Noh és akkor beálltam a legközelebbi tükör elé.. :D

    Huh gyereket.., hogyan is írjam le.., kb mintha egy bekapcsolva felejtett ipari drótos fűnyíró alatt vészeltem volna át egy F5-ös tornádót.. :DDD :K :C
    Úgy volt nyírva a fejem mintha egy Parkinson kóros begombázott csimpánz dolgozott volna rajta.., egészen elképesztő módon. Féltucat 1-2 centis ott maradt haj pamacs, az amúgy nullára nyírt területen. Rövidebben-hosszabban, kunkorodók és elállók, foltokban és vonalakban, ami kell. Adolf bácsit lássátok magatok előtt kopaszon de úgy mintha nem az orra alatt lett volna a jellegzetes szőrpamacs, hanem a füle mögött.. :))
    Nem is értem egyébként zuhanyozás közben pusztán tapintásra hogyan nem vettem észre.. :F

    Kiskabát vissza és a két utcányira lévő _női only_ fodrászatban gyorsan helyrerakattam a dolgot, két idősebb nő dolgozott bent reggel, szerencsére jófejek voltak, átlátták a helyzet súlyosságát és nem is alázták porba az önbecsülésem ebben az igencsak kiszolgáltatott helyzetben.. :O
    Mondjuk eső után köpönyeg, már átjöttem így a városon..

    Szal'.... :P

    (#105135) hackeeeee:

    Augusztus? :DDD

    A hozzád hasonlók kedvéért simán megjátszanám Papsza, hogy megnézném mennyivel korábban lehet eladni valamit a megjelenése előtt, mondjuk egy évvel. Esetleg még akkor amikor csak papíron létezik.. ;] :C

    (#105136) HSM:

    Ezt nem tudhatom, viszonylag ritkán játszom HT-s gépen, viszont az alapján amit Abu eddig leírt a játékról, tisztán a technikai részről, az alapján ez a legkisebb gond kb.. :( :B

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák