Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    Szomoru vagyok kicsit, elvittek ma este az Asus X99 lapomat is...vegul 210 angol fontert vette meg egy maleszaju taknyos :D

    Alaplap + CPU = 570 angol font :Y , nekem pedig az elso kombo olyan 470 fontba fajt. 1 evig szorakoztam az X99-el, kiprobaltam 3 alaplapot...bukta nem volt sok volt, mivel az alaplap csere-beret leszamitva (rohadjon meg a Fury...jo kis MSI lapom ment ra :O ) meg mindig durvan 65 font nyeresegel szaltam ki belole (durvan 23000 HUF). Elegedett vagyok, ha a Skylake-E utanig tartottam volna meg akkor lehet 50K HUF buko maradna.

    Tehat, lesz egy kis ideiglenes vissza fejlesztes...6700K-ra. Nem tudom milyen, csak annyit hogy joval a bolti ar alatt adjak, tehat az is lehet hogy a legszarabb antituningos processzor a vilagon...de nem erdekel, olcso..majd amikor eladom szinte bukta nelkul lehetlesz....arra a par honapra meg alapon is rendben lesz.

    Visszont az alaplap tema kicsit problemasabb. Volna 3 alternativa, amin nem volna nagy buko az eladaskor...csak mivel 1 ev alatt szinte nem valtozott semmi ebben a temaban ezert tulajdonkeppen ket marka jatszik. Anusz es SeggSzikla...tudom hogy fogadalmam van, de baCCek..mar az a 3 honap nem jatszik. Es Radeonra csak 1 evet fogadtam meg :D, tehat ez enyhito korulmeny. :C

    Na akkor sok beszed szegenyseg....itt vannak a versenyzok:

    I.ASRock Fatal1ty Z170 Professional Gaming i7 + 6700K: ez kb 380 angol penz volna (137.000 HUF)

    II. Asus Maximus VIII Hero + 6700K, 407 angol penzbe kerulne. (146.800 HUF)

    III. ASRock Z170 OC Formula (hogy miket olvastam errol a laprol :Y :C ) + 6700K - 438 angol fontba kerulne (majdnem 160.000 HUF).

    Nehez kerdes, de jo volna a heten az egyik kombot mar itthon tudni...3 napja nincs nagy gepem de kezdenek jonni a tunetek... :O

    Azt meg le kell irjam, hogy mind a harom alaplap bontatlan, rendes papiros garanciaval rendelkezik a scan-hez. Szoval nem agyon tesztelt, agyon feszelt lapokrol van szo.
    Volna meg par belepo lap, de azt meg sem emlitem...mivel 3-6 honapra saccolom amig hasznalni fogom es nem kerek a Copasbol addig sem, mar egyszer megCopatott a Z170 platform, eleg rendesen.

    Javaslatok?

    Itt lesz egy kis baj....EgyszhalJancsi mire fogja hergelni magat?! EgyszhalBan is, aztan tobbSzhalban is gyorsabb lesz a CPU...kicsit bajban lesz majd :D:D:D

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák