Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #100222 üzenetére

    16 ~21éves korom között, két gimis osztálytársammal kb 40x játszottuk meg azt, hogy szombaton reggel 5-6 óra tájban találkoztunk a Hősok terén, bringával.., neki indultunk Szentendre irányába, Pomázon keresztül feltekertünk a Pilisbe egészen Dobogókőig, onnan legurultunk Visegrádba, majd a Duna mentén szépen vissza BP-re. Általában este 10-11óra között érkeztünk meg.

    A dolog aktualitása annyi, hogy 10/8x beiktattuk a Rám-szakadék "megmászását" is, legalábbis egy olyan szakaszt ahol mászni kellett, mindig oda vissza, mert a bringákat mindig fent tettük le valahol, többnyire falevelek alá temetve.. :DDD

    Szóval jah, jó hely csak egy idő után roppant unalmas.

    (#100212) Methionyl:

    3.5óra az semmi, durván ~2hete fagyasztottam a privátokat mert enyhén szólva is overdose lettem. Sokáig kicsit lefitymáltam magamban azokat akiknek benne volt a fórumos aláírásában hogy szakmai kérdésekre privátban nem válaszolnak.., én naív, na elkezdtem belátni és megérteni hogy ez miért kerülhet oda.. ;]

    Aznap közel 3óra volt mire válaszoltam minden privátra, na ott elszakadt valami, szóval most kis szünetet tartok.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák