Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz osszaki #11490 üzenetére

    Micsoda rant... :)

    Amugy szerintem ez még nem is annyira CoD-os bajok.

    Amugy nekem az nem tetszik hogy egyre több az unlok, a mikromenedzsment... stb.
    Nekem ez abszolút nem hiányzott a BF-ből.
    Főleg úgy hogy mekkora hátrány tud lenni ezek miatt egy nemrég kezdő és egy régóta játszó játékos között.
    És azért egy mondjuk 2 évre tervező játéknál fontos lenne hogy bármikor viszonylag egyszerű legyen a csatlakozás a közösséghez/játékhoz.

    Ehelyett ha valaki elkezd játszani és szeret pl tankozni vagy helizni/repülni... míg el nem éri az alapvető fontosságú védelmi és támadó unlockokat addig csak esik kel velük. Semmi sikerélmény pont az elején... ez nem jó szerintem. :(
    Persze a pro játokosok meg csak noobozzák meg anyázzák és követelik hogy adja át, csak ha meg átadja sose lesz xp-je belőle hogy utána ő is tudja használni.

    A másik meg a BC2 óta ugyanaz a modern környezet... kb ugyanúgy is néz ki. Az meg hogy egy ilyen város kevésbé rombolható mint előtte egy egész falu kicsit vicces "visszafejlődés" szvsz.
    Szerintem az összes épületre lehetett volna egy ugyanilyen leomlást csinálni. :)

    Kéne már újra egy II VH vagy ilyesmi a maga fegyvereivel és technikai szinvonalán, ahol tényleg még van értelme az egymás ellen harcnak. Nincs enyni high tech kütyü meg könnyítés. :)

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák