Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ciry

    őstag

    válasz gabipaci #15045 üzenetére

    Köszönöm a meghívást, de ha hiszed, ha nem, nálunk is ez lesz :DDD
    Nem mondom, hogy ugorjatok át, mert hóvége van oszt kevés a hús, krumplit adunk szívesen :D
    Du. 3 ?

    ADMIN TÉMA: Az biztos, hogy itt is érdemesebb lenne ránk jobban hallgatni, mert ha valaki hazudgálna is, úgy járna, mint a sánta kutya, osztán tűle több súgást nem kellene elfogadni.
    Persze ez is csak egy jó tanács, mert nem a mi szerverünk a Class, mink csak vendígek vagyunk ott, de szerintem ha betartjuk a szabályokat, jogosan várjuk el vadidegenektől is ugyanezt.
    A múltkor például egy komára mondtuk vagy 3-an, hogy hacker, de nem lett kivágva, szét is csapta a szervert a majomja.
    Ugyanez másnap másik 3 emberrel(akiket úgy toboroztam össze, hogy beinduljon a játék) tolt ki és ölte meg a játékot, a vége egy tripla disconnect lett.
    Ilyenkor ideges tudok lenni, szerintem azt a szűrőt vagy mit érdemes lenne a rendszerbe beépíteni, sok bajt megoldana.
    Tegnap mikor vagy 20-an voltak bent(már kiléptem), láttam a game-monitoron egy játékost, akinek nem volt neve, majd 15 perc múlva 2 fővel üzemelt a szerver.

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák