Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz -=KIS_FoNaK= #15042 üzenetére

    Én értem, hogy hogy érted...
    Főleg én indulok hátránnyal, ezekben az adminos dolgokban.
    Ha fent vagytok Fonákkal, akkor szinte nem is érdekel a dolog, mert mire én lereagálom, addigra már rég ki van rúgva az illető.
    Elég lassan megy a gépelés (két mutatóújj :)) ) így előfordul, hogy ellenem (PL ma is ez volt) követnek el valamit, és Te vaggy Fonák hamarabb kirúgja mint én.
    Sajnálom, én nem ezen nőttem fel, nem származom pénzes családból, 4 éve vettem meg az első gépemet. Előtte volt laptopom kétszer is, de csak filmnézésre használtam.
    Ergó nem vagyok nagy gépíróművész.
    Talán hihetetlen, de nekem le kell szállnom helivel, ahhoz, hogy egy komolyabb dolgot beírjak a falra. Még köszönni sem nagyon szoktam, csak hogy "hi".
    Arról nem is beszélve, hogy ha valami komolyabb csatát vívok, nem is figyelem a chatfalat.
    Úgyhogy mindenkitől elnézést kérek, de én is játszani járok fel, viszont ha észreveszem magam, szívesen segítek.
    De tényleg megkönnyíti az adminkodást ha ezeket kerüljük:
    -Ez a bunkó már megint a főbézt támadja----KICSODA?
    -Mostmár tényleg kirúghatnád----VOLT ELŐZMÉNY?
    -Téged nem zavar?-----MIIII?
    -ADMIN!!!----MIVAN?

    Ciry: Kedvesem azt mondta, hogy holnap is mehetek, csak a kaját rakjam fel előtte (brassói aprópecsenye)
    Ha gondolod, ugorjatok át ebédre. Corkból ahogy jössz, a körforgalomból balra, utána jobbra a második utca, az utolsó lakópark balkéz felől.
    Elég finom szokott lenni a brassói, szerintem megérné...
    Várunk :))

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák