Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaaboor84

    újonc

    Sziasztok!

    0xc000007b hibakódhoz szeretnék segítséget kérni, gyakorlatilag minden létező, neten fellelhető megbízható megoldási módot kipróbáltam már, de egyik sem segített.

    A nemrég megjelent Act of Aggression játékot szeretném elindítani, de a fenti hibakód miatt nem tudom. Két gépemen is próbáltam, mindkettőn Windows 7 64 bit op. rendszer van. Egyikben Radeon HD 5770, a másikban Radeon HD 4850 a videokártya. Egyik sem mai darab, de a játék rendszerkövetelményeinek megfelelnek.

    A problémát elvileg a 64 bites operációs rendszer okozza és az alábbiakat próbáltam eddig az elhárítására a talált tanácsok alapján:
    - játék újratelepítése C: partícióra (nem a Program Files (x86) mappába)
    - rendszergazdaként történő indítás, különféle kompatibilitási módokban indítás
    - Direct X újrarakása, a 11-es és 9-es is feltéve (a játék elvileg a 2010 júniusi pack-et használja)
    - Microsoft Net Framework frissítése (a 4.6-os van fent most, de felraktam sorban az összes 4.0 feletti verziót, a 3.5-öset viszont már nem engedte telepíteni)
    - az összes 2005 és 2015 között megjelent Visual C++ x86 és x64 verziójának feltelepítése (a játék elvileg a 2012-eset használja, így ezekkel kezdtem)
    - Windows System32 és SysWOW64 könyvtárakban bizonyos dll file-ok lecserélése a neten talált pack-ekben levőkre (xinput1_3.dll, mfc100.dll, mfc100u.dll, msvcr100.dll, msvcp100.dl, msvcr100_clr0400.dll)
    - természetesen a Windows automatikus frissítések be vannak állítva, naprakész a rendszerem

    Sajnos a fenti megoldások egyike sem segített, így teljesen tanácstalan maradtam. Szeretném a játékot elindítani, de csak emiatt nem szeretnék 32 bites rendszerre átállni (ha az egyáltalán segítene). Van vmi további megoldási javaslatotok?

    Előre is köszönöm, ha vki tudna segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák