Új hozzászólás Aktív témák

  • Roba

    tag

    Üdv!

    Egyenlőre marad a Rad. 4850, mert olyan (Gigabyte) 6870-et szeretnék hűtés szempontjából, mint ami a Gigabyte 6850-en van. Úgy halottam, hogy az újabb bios-sal alacsony hőfokon a ventik felváltva üzemelnek és csendesek. Ráadásul 3 év garral, mint az Asus-ok általában. Talán az árak egy picit felfelé mozdultak, valszeg a forint gyengülése és nem a karácsony közeledése miatt. Remélem az ünnepek áremelő hatását kellően fogja ellensúlyozni az új Rad. széria megjelenése a 6870 szempontjából. Ha nem, akkor jövő év február környékén - amikor az árak szintén alacsonyabbak - beszerzésre kerül egy Oc-s 6870. De addig is szívesen olvasnák a VGASPEED.hu-n a jelenlegi tesztrendszerükön egy Rad. 6870 vs. Gef. GTX470 tesztet. Akár úgy is, hogy valaki kölcsönadja egy teszt erejéig a 6870-et, mint ahogy tette Rocket kolléga a 6850-nel. :C :R

    Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

Új hozzászólás Aktív témák