Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Raiders #1841 üzenetére

    Szerintem nem nagyon térnek el a nyák méretében a gyártók, max egy picit. A csilla meg szerintem rá fog menni, és az egyik legjobbnak mondják! Lehet mókolni kell picit hozzá, de annyit megér. Itt már raktak fel olyat asszem, picit nézz vissza a fórumban! Én már ledobtam a gyári hűtőt, most a Cooler Master Coolviva Pro SE van fent, hát ez sem mondható kecsesnek, alig fért be a házba :) De azért a zajbeli különbség magért beszél, kb. 100%-on is alig hallani valamit, a Hyper TX2-es procihűtőm simán lenyomja :) De azért megfaragtam ennek a ventinek is a csatlakozásást, hogy rá tudjam tenni a kártya ventivezérlésére. Így IDLE-ben ez is csak 1%-ot forog. Hőfokok annyiban változtak a ref hűtéshez képest, hogy IDLE -2fok terhelve viszont akár -5fok is :K Most a procihűtőm mókolásán gondolkodom, ne forogjon 1900-at fölöslegesen, sajnos a lap nem vezérli. :((

    Osynho: Szerintem már megvette, csak azért kérdezi, hogy jól választott e :)
    Bőven elég a 350-es FSP is, kár többet kiadni +50W-ért. Mondjuk az is igaz, hogy az FSP az tudja ami rá van írva ...

    Prob Lem: Lehet, hogy szűz Win kéne, szűz driverekkel. Valamiért mintha bekapcsolt volna a Powerplay funkció nálad, és igencsak bezavar :U

    wutuka: Nem az AMD-t szólom le, tisztelem, becsülöm a mérnökeiket, mert jó CPU-kat terveztek, csak azt firtatom, mire kell 4 mag és mire nem. Ha a jövőben az AMD procijai lesznek jobbak, úgyis azt veszek :K

    foxboro: Nálam is 57.6GB/s-ot mutat. Attól függ emnnyit mutat, mire vannak állítva az órajelek. IDLE-ben (160/250) csak 16GB/s ;)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák