Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz lEninpApA #647 üzenetére

    Tudtommal már csak fehér teló van, tablettokból pedig tudtommal csak fekete létezik. 30ért max külföldről, vagy használtan kapsz tokot. 99volt a bestbyte üzletben tegnap a fehér teló + fekete tablet szett.

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz lEninpApA #647 üzenetére

    Most rendeltem tabletet, itt volt pár nap alatt. Az a 30 ezer az valójában 39 ezer. +vám és vámkezelés. Tehát erre a 39000-re számolj rá egy vidám 14 ezret.

    De amúgy kezd vele kilenni a répám. Szövegszerkesztéskor van az a kis pötty, amit el kell húzni, hogy a kurzort mozgatni tudd. Na ha arra ráteszed az ujjad, akkor kurvára nem látod, hogy mig akarsz szerkeszteni. Régen volt egy nagyító ehhez. Jobb telefonokon ma is van...

    A másik, hogy tablet módban a billentyűzeten ha próbálok swypeolni, akkor szétugrik a billentyűzet kétkezes módra, amit nem akarok és kikapcsolni sem tudok. Baromi idegesítő. Aztán a másik gond, hogy tablet módban ha netezek, akkor nem képesek az oldalak felismerni, hogy miről vagy. Telefonról, vagy tabletről. Ha beállítod, hogy asztali mód kérése, akkor persze telefonmódban is ez a beállítás marad, igy kiguvvad majd a szemed a telefonon. Meg valami gnóm ötvözet a megjelenítés a böngészőben. Átmenet telefon és tablet között. Például a facebook kép kommentekből mutat hármat. A többi harmincat nem. Nincsen olyan funkció, hogy "további hszek megjelenítése", mint pc-n. Jó, akkor használjuk a facebook appot. Eleve agyrém, hogy 3 centi káva van körben a tableten, abból alul megint levesz egy centit a kijelzőből az android 3 gombja, de a facebook appban az idővonal egy béna oszlopban jelenik meg, tovább kicsinyítve az amúgy is kicsi hasznos kijelzőt. Ha meg képet akarsz megosztani, akkor nem a mappáidat látod, hanem ömlesztve mind a huszonhatezernyolcszáznegyvenhat fotódat és válaszd ki a megfelelőt. Szóval jelenleg a falhozbaszás határán állok.

    És akkor nem is említettem, hogy fülhallgatót bedugod, de később nem kell, kihúzod, akkor jön ki a tablet is a dokkolóból... Szóval gondold meg, hogy kell-e ez neked. Az asztalra letéve billeg, kézben tartva nehéz.

    Beállítod a tableten, hogy legyenek nagyok a betűk, különben kifolyik a szemed. Mikor telefonra váltasz, akkor ott is akkora lóbaszó betűk lesznek, a gyomrod kifordul. És akkor azt csak halkan súgom meg, hogy ha telefonon beállítod a mappanézetet, hogy buborékban mutassa az ikonokat, akkor a tablet azt gond nélkül fölírja, hogy full képernyős módban legyen. Majd ő eldönti helyetted :D. A fenyerőt maxon használom, mert itt szart nem ér tablet módban az automatika. És már értem miért írta régebben egy fórumtárs, hogy nem használja az automatikus fenyerőt. Telefonon jó, de tableten kalap kaki.
    Sima telefonként szerethető telefon, de ez a kombó egy agyrém.
    Ja és a hangerő. Telefonon minden maxon van, különben nem hallom az értesítőket. Tableten meg ordít mint a vadszamár. Akkor visszahalkítod, de a telefonon úgy marad. Garantált, hogy vagy a naptár értesítőt nem hallod meg, vagy egy üzenetet olvasol később, mint kellene. És milyen gagyi a tablet hangszórója, te jó ég. Van egy kínai mobilom, munkára használom. Hát az a kínai mobil ülve megveri hangminősegben.
    Hirtelen ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • Nyick

    tag

    válasz lEninpApA #721 üzenetére

    1.ez nem windows, ne foglalkozz vele hogy mennyi ramot eszik, a cleanmastert is töröld le a p...ba.
    3. ez azt jelenti hogy a lap tetején vagy.
    4. a fb app tudtommal eszi az akksit, de gondolom tele vagy még szórva ilyen cmsecurity szarokkal, lehet ezek eszik az akksit. Meg tudod nézni az energia- felhasználási táblázatban.
    5. akkor halkul el ha jön üzenet, sms, vagy valami ami hangot adna.

    [ Szerkesztve ]

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz lEninpApA #727 üzenetére

    Én nem tudom megérteni, hogy mekkora akkuteljesítményt szeretnétek egy laptop tudású telefontól. Sőt, nekem a laptopomban is gyengébb kijelző van mint a telefonomban. Lumiám nekem is volt, kesztyűben is működött, de minek? Az ikonokat sosem találtam el :D.
    Fotózni meg három féle módon lehet, csak hát a haveroktól hallott baromságok helyett (battery doktor, vírusirtó, cleanmaster) helyett olvasgatni kellene a felhasználói útmutatót :).

Új hozzászólás Aktív témák