Új hozzászólás Aktív témák

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Pikkolo^^ #725 üzenetére

    Ja én is eléggé nehezen váltam meg a Nokia Lumia 720-tól,de mindent tudott amit kellett csak játszani nem tudtam rajta meg 512 ram miatt kidobálgatott néha még böngészőből is :) Fasza képet még kesztyűben is tudtam használni,külön fotózós gomb ezek azért hiányoznak :)

    Ezzel meg totál semmi baj az akksi dolgot tudom kezelni powerbankkal de ha egyszer véletlen otthon hagynám lehet bajban lennék :) Egyébként tényleg a WiFi eszi az akksit mint állat meg a játék amivel tolom,de a képernyőre is 30%ot írt a cella készenlét is 13% volt tehát van ami zabbantja elvileg :)

    Köszi a válaszokat Nyick :) Már azt hittem valami probléma van a készülékkel :)

    Még egy dolog,vettem egy tokot rá potom összegért,bőrtok,viszont a belső része kicsit összefogta a hátlapját tehát kicsit lett benne fekete,elvileg azt mondták sebbenzinnel letörölhető simán és nem tesz benne kárt,de azért ha valaki tud jobb tanácsot mondani azt is meghallgatom,szilikon tok meg hétfőre jön hozzá,után remélhetőleg nem lesz foltos hátlap problémám :)

    Még egy kis off:

    pcx.hu-n láttam egy tokot amit lehet berendelnék mert jónak néz ki,de nemtudom beleférne-e szilikontokkal a telefon.

    Teló paraméterei ugye 143.9 x72.5 x 10 mm a tok pedig 148 x 85 x 15 mm

    https://www.pcx.hu/termek/cooler-master-dorset-pouch-c-if0u-wfdo-ic-mobiltok-109074

    Erről lenne szó,szilikon tokkal vajon bele fog-e menni? :D

Új hozzászólás Aktív témák