Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz gyenesmartin #5603 üzenetére

    Hát igen sajnos elő fordul az ilyesmi.
    Annyi fajta PC van,hogy nem tartom kizártnak az inkompatibilitást,vagy a hangszettel való kompatibilitást .
    Mondjuk elképzelhetőnek tartom a Xonar meghibásodását.
    Lehet akár egy mikrominiméter szakadás akárhol a nyákon ami melegedésre kontaktot ad,vagy épp ellenkezőleg.
    Vagy a kondikkal,relékkel lehet a probléma.
    Ezt minden esetben le tesztelném egy másik szettben,vagy gépben,mert nem tartom kizártnak a hardveres meghibásodást.
    Ha használsz erősítőt könnyen az is belülről fel melegedhet,és nagyon a végét járja.
    Lehet szoftveres is bár azt valamelyikkel javítaniuk kellet volna,de lehet beállítási hiba is .
    Én vagy az erősítőre,vagy a hang kártya meghibásodására gyanakodnák,ha elszáll a hang.
    Amit fentebb le írtam abban meg az X-Fi okozott ilyet,de cseréltettem az ipsével természetesen a pénzre amit adtam érte , mert két kis belinkel fos felvált a nyákról.
    Lehet hideg forrasztás miatt,vagy tárolás miatt ahol a nedvesség hatására lerohadt róla az anyag.
    Az X-Fi ezerszer jobb bár,ha ott is szoftveres gondok adódnának akkor biztos nem lenne jó azt a fél gigát le fel rakosgatni mint a DX esetében ami alig 12mb terjedelmű.
    Abba van szintetizátortól kezdve minden,de maga az alap driver is kegyetlen nagy terjedelemmel bír.
    Nem egy esetben volt kék halálom a driverek miatt ezzel sohasem.
    Sajnos a régebbi X-Fi Extreme Gammer audio karit nem ajánlom Windows 7 re,mert az a XP re kompatibilis,és ott mutatta meg 100%osan mit is tud,míg volt amivel el indult Wista,és Winfos hetesen,de nagyon zsákba macska volt.
    Ott pax driverekkel foltozzák,mivel ha jól emlékszem 2009 ben volt hozzá kiadott ucsó driver.
    Lehet hülyeség,mert azóta jött új,de egy éve nehéz volt normálisat találni a jelenlegi rendszeremre.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák