Új hozzászólás Aktív témák

  • knuckle

    aktív tag

    válasz norti #2248 üzenetére

    többek közt a wlan driver is ilyen, no meg a chipset is...és az integrált vga is...
    konkrétan kb teljesen értelmetlen 10-es feltenin, míg nem jön egy komolyabb javítópakk hozzá...
    asztali gépeken már kb kifogástalan, de notin, pláne "spéci" gamer notikon még hulladék...
    én ezért tértem vissza 8.1-re addig is...pedig a hátam közepére nem kívánom.
    viszont 8.1-el működik, bár itt is elég sokat kell sakkozni a driverekkel, de működik, és nekem ugye nem az AC-s hanem a Dual Band N-es verzió van belőle...

    érdekes lenne kipróbálni azt a kártyát 8.1 alatt...biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb lenne a helyzet

    ha pedig nem, akkor megeshet, hogy valami olyan trükköt kell alkalmazni, mint pl annó nekem kellett az RF511-es samunál, amikor ezt a kártyát vettem.
    ugyanis hardveresen kellett aktiválni, ami azt jelentette, hogy az egyik pici lábat cellux-szal le kellett ragasztani.
    de ez még nem volt elég, mert először a bt drivert kellett felrakni, ezt követően szigorúan restart, majd a wifi drivert...
    míg a lábacska nem volt leragasztva, csak csak ismeretlen eszközként szerepelt, és hiába adtam neki ugyanazt a drivert, valahogy nem kívánta meg a drága :W

    "...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

Új hozzászólás Aktív témák