Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solesz84

    aktív tag

    válasz bucketb0b #3491 üzenetére

    Szia.ha szimulátorra vágysz akkor ez a neked való játék minden segítség van benne és oda kell figyelni a vezetésre de én már alapból kikapcsoltam a segítségeket és úgy az igazi főleg ha van egy jó kormányod hozzá.én most cseréltem le a DFGT-t egy fanatecre elite pedállal és a legolcsóbb váltóval ami majd cserélve lesz egy TH8-ra és akkor már tényleg király lesz de sokkal jobb a fanatec a Logitec után.A beállításokban nem tudok segíteni mert én alap setuppal megyek nincs időm tesztelgetni.Ajánlom h vedd meg és próbáld ki biztos nem fogsz csalódni! ☺

    Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

  • neilszab

    őstag

    válasz bucketb0b #3491 üzenetére

    Ha online akarsz versenyezni és mindenkit meg akarsz verni a világon, akkor bizony minden egyes kattintás jelentőségével tisztában kell lenned a setup-ban és napokat elszöszmötölhetsz vele, akárcsak az életben. Ha csak versenyezgetni akarsz egy jót, de nem halsz bele ha nem te érsz be a célba elsőnek... akkor is azért minimálisan tisztába kell lenned a dolgokkal, de itt már nem vészesen. :B

    Ha pedig csak önfeledten autókázni akarsz, akkor meg tök mindegy amúgy is mit állítasz, a lényeg hogy jól érezd magad! ;)

    Gyári tartalmak, frissítések jönnek maguktól a Steam-ről, add-on tartalmakat meg neked kell összevadásznod, de azért vannak jó gyűjtőoldalak, nem fogsz bennük elveszni.

    Solesz84, te meg úgy látom inkább arról szeretsz beszélni amiről te akarsz és nem amiről kérdeznek... :D

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák