Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltyyy

    senior tag

    válasz rizso #705 üzenetére

    Én pont ezért adtam el a watch4emet... Szerintem nem megoldható, legalábbis én nem találtam rá megoldást.

  • M1995

    aktív tag

    válasz rizso #705 üzenetére

    Néhány tipp még Androidról váltóknak:
    iPhone passcode-ra vigyázz, mert az a kulcs mindenhez.
    Appokat nem kell bezárni. Vissza gesztus kijelző szélétől balról jobbra. Hosszan nyomni ikonokat, vezérlőközpont elemeit, fájlokat stb. Hosszú nyomás sebességét érdemes gyorsra állítani. Scroll bar megfogható gyorsabb görgetéshez, kijelző tetejét érintve felugrik az elejére. Kijelölés gesztusok pl. Mailben levél listán két ujjal lehúzva kijelöli.
    Főképernyőn fixen fentről lefelé tölti ki az ikonokat, akárhová nem pakolhatsz. T9 tárcsázás nincs. Hívás lerakás oldalsó gomb, elutasítás kétszer. Bluetooth fájlküldés nincs, AirDrop és felhő van. Appok beállításai lehetnek a fő “Beállítások” majd app neve részen és magán az appon belül is.

    Gyári billentyűzet 123 gomb csúsztatás vesszőhöz stb. dupla space mondatvégi pont, space hosszan kurzor vezérlés, shift duplán caps lock, magyarul nincs swipe írás. Szöveg csere pár dologra hasznos.
    Safariban cím beírásakor pont hosszan a .hu .com stb. végződésekhez. Safari adblocker pl. Adguard, Wipr. Olvasónézet se rossz.

    App Library kategória automatikus, nem tudod variálni, főképernyőn saját mappába szabadon csoportosíthatsz. Főképernyőn lefelé előjön a Spotlight kereső. Hátlap dupla-tripla koppintásra beállítható pár dolog. Hívást lerakni oldalsó gomb. Visszavonás rázásra. Záróképernyőn kamera és lámpa ikon fix.
    Shortcuts parancsok és automatizálás hasznos. Fókusz módok, némító kapcsoló. (action button)
    Google fiókod megeszi, azt te tudod szolgáltatásokat használod tovább Google appokkal, vagy váltasz Apple félére. Az iOS tippek appot és az útmutatót érdemes átfutni.

Új hozzászólás Aktív témák