Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz madkiller #698 üzenetére

    Köszi :R

    M1995: ezt a tippet is, nem is gondoltam rá, pedig tök jó a tetejére ugrás is.

    Lehet egy csomó olyan opció van, amire nem is gondolok, pedig simán be lehetne állítani. Na de akkor: Safari tippek/trükkök? Bármi, gesztusok, funkciók (pl Chrome-ban tetszik a New tab - reload - close tab lehúzós trükk). Elkezdem használni Chrome helyett, egyszerűen borzalom mennyire nem érzékeli, ha rányomok linkekre.

    Füles egyébként most Sony WF1000XM3 és Jabra Elite 85H.

    Arra esetleg van megoldás, hogy a Galaxy watch 4-et használjam iPhone-nal? Ez már wear os, így a Galaxy watch app nem támogatja (pár napja adtam el a watch3-at, ami még tizen volt és ment volna iPhone-nal). Nem kell teljes funkcionalitás, ha már jelezné a hívásokat, értesítéseket, a semminél jobb lenne. Idővel apple watch lesz, de egyelőre még nem terveztem újabb kiadást egy magsafe töltő+állványon kívül.

    Screen active 8h 40m, és még van 23%. Eddig parádé ☺️

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák