Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Amur #35175 üzenetére

    Örülök hogy tetszik:DDD Osztom a véleményed.

    Kipróbáltam az új update-et én is és így éves kihagyás után elég hardcore:DDD

    Nem találtam a spawnon kavicsot (merthogy már ez kell a kőcucchoz) és egy kis fa és tök gyűjtés után elkezdtem keresgélni. Egy hegy oldalában láttam, hogy van közvetlenül egy tó mellett ezért egy nagyon nem biztonságos kis sávot építettem hogy összeszedhessem. Persze hogy beleestem a vízbe. Jól elkezdtem fagyoskodni, közben le is ment a nap, így gyorsan a hegyoldalban csináltam egy lyukat, egy tábortüzet és biztonságosan elzártam magam a külvilág elől. Gondoltam alszok egyet, de reggel megfázva keltem fel mert kialudt a tűz alvás közben:DDD

    Fagyoskodva kitántorogtam a lyukamból és megpróbáltam átmenni a vékony kis hídon amit építettem a víz felett. Elfordultam balra, hogy lássam a napfelkeltét, erre a karakterem tüsszentet egyet, hátratántorgott és beleesett a vízbe. Előttem volt a híd, de szemben velem piranhák támadtak meg és a lökésük miatt nem tudtam visszamászni a hídra:DD Elkezdtem az ellenkező irányba úszni, hátha el tudok menekülni a piranhák elől, de mivel a megfázás miatt le voltam gyengülve ezért elmerültem a vízben. Utána letettem a telefont, feladtam, engedtem hogy a piranhák szétcincáljanak:DDD

    És ez csak az első 10-15 perc volt. Lehet rá fogok megint függeni:DDD

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák