Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz #Morcosmedve #3474 üzenetére

    harom-negy evre vennem.

    najo, utobbi negy evben volt negy gpu alrendszerem (HIS 6950 ICEQ 2GB / HIS 7850 ICEQX 2GB / 7850CF (HIS ICEQX / PCS+) / 970 G1), de a 7850 valtas amiatt volt, mert rendeltem egy masodik HIS ICEQ 6950 2GBt, a boltbol jott egy 7850 ICEQ X es egyszerubb volt eladni a 6950 2GBt mint az elegge zoldfulu boltosokkal lezavarni egy cseret (nyugaton is megesik). 6950ek kozul hasznaltan a normalisan hutott 2GBsek feher hollok voltak es jellemzoen az orszag masik feleben helyileg, viszont CFet akartam. de ha a 7850 (fel)valtast nem nezzuk, mert kb 20% teljesitmenyert nem csereltem volna, akkor a 6950 2GB CFben kihuzott volna pont harom evet.

    a 970 G1nek meg most mar lenne egy haverja is lassan a gepben, ha a kartya nem omlana ossze 5760x1080ban par jatek alatt. 1-3% avg persze, csak eppen az az 1-3 avg kulonbseg masodpercenkent kb egy-ket frametime tuskebol jon ki.

    970bol meg ovatos duhajkent egyszerre egyet vettem.

    varni fel evet nem akarok, egyreszt ugy sose lesz az embernek gepe, masreszt a 3870el ket kijelzot hasznalok ket es fel hete, es most a hetvegen mar pl nagyon orultem volna, ha egy fejlesztoi kornyezet / keresgelest igenylo task miatt mindharom kijelzot meg tudtam volna hajtani.

    macskak volt hogy raleptek a monitorkabelre, de mas baj nem volt.

    rocket: masfel evig volt CFem, nem betazok (multimonitorral bajos), plusz amennyire keves idom van jellemzoen sose nulladik napon jatszok semmivel. megesett, de az elso 1-4 hetben nekem oke, hogy nincs multigpu ameddig kb elfogadhatoan fut harom kijelzon. ha nem, akkor varok par hetet, Far Cry 4nel pl ketszer halasztottam emiatt a kezdest.

    a 970re is inkabb amiatt vagyok szomoru, mert pont arra vettem, hogy bepattintom, megy, mert a 7850CF kezdett keves lenni egyedul ha nem ment a CF profil, egyedul meg sajnos a 7850 mar lassan lowon se bir kipreselni magabol 35fpst 4800x900on sem. nem volt hova fallbackolni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák