Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Asbee #3263 üzenetére

    "Nem olvasol vissza, de azért megjegyzést teszel, stílusra. Értem. Korrekt."

    Fórumtárs.., szóval na.. :)
    Többek közt erről is szól a fáma, egyetlen szót hagytam ki az előző postból, azt hogy nem olvasom vissza mégegyszer, igazán élhettél volna a gyanúperrel, hogy nem postolok olvasás nélkül.
    Leírtam hogy "parázstéma" mivolta ellenére teljesen korrektül zajlik itt a párbeszéd a legtöbb esetben, majd megkövettelek a GPU-Z okán (na nem mintha bárkit is megneveztem volna amikor szóba hoztam korionnak, csak Te pont valóban HWInfót javasoltál neki végig, ettől még nekem CPU-Z rémlett korábbról és ennyivel tartoztam neked..).

    Ezek után még kifogásolod amiért szóba hoztam a stílust, plusz még szarkasztikusan le is korrektezed. :F
    Ha problémád van azzal /vagy bárkinek/, hogy ezt leírom azon a változtatással lehet segíteni, nem azzal hogy megkérdőjelezed a jogosultságát. Lásd ahogy daveoff is tette, tök normális ember módjára! :K

    Az utolsó gondolatok ofc nem feléd personale only.. :N

    :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák