Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz Albigator #26231 üzenetére

    A CJR jobb tRFC-t tud, mint a Rev.E. ;] (Enyém 3666-on stabilan ment 468-at, 3800-on megy 494-et.)

    (#26229) PAtr0n Nekem a TM5 az alap 1usmus v3 presettel bevált, ha azzal stabil, akkor mindenhol stabil. Játékokból eddig az AC Origins(és gondolom ezzel együtt az Odyssey), és a Yakuza 0 ami nagyon gyorsan, általában 10-30 perc játék alatt összeomlik, ha valami instabil.

    Majd 1 évig nem játszottam a Yakuza 0-val, mert azt hittem, hogy rossz a játék, és azért omlik össze, nem gondoltam, hogy valami instabil a gépemben, mert hát minden más játék megy gond nélkül, biztos a játék a rossz, ugye? Nemrég megvettem az AC Originst, az elején futott szépen, majd elkezdett összeomlani. Gyanúsan ugyan az volt, mint a Y0-nál, szóval indítottam egy P95-öt, az gond nélkül futott, nincsen gond. Discordon ajánlották a TM5-öt, hogy próbáljam ki. (Ekkor volt egy R5 2600-am 4.1GHz-en, és XMP nélküli 2400MHz-es Teamgroup 2x8GB RAM-om, 3000MHz-en járatva.) 5 perc után már hibát dobott, visszavettem 2933MHz-re, utána a Y0, és az AC Origins is gond nélkül ment.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák