Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz daveoff #19268 üzenetére

    Igen az, de konzolon is 30FPS-sel fut szvsz (az sem biztos, hogy natív felbontásban :U ). Ezen kívül NV oldalról 1 vagy 2 driver van kint, így pusztán driverhiba is lehet (nem tudom). És végül amiről szinte indultam: pár játék miatt nem érdemes VGA-t cserélni mert ha a jövő hónapban más kedvenc lesz ami véletlenül a másik gyártó VGA-ján fut jobban, akkor megint ~50k felár mellett jöhet a csere? :DDD
    Ez ilyen, vehetsz bármit kisebb-nagyobb kompromisszum úgy is lehet: - vagy a játék kódja, vagy az optimalizálás tökéletlensége vagy driver miatt... vagy csak szimplán sz@r lett a konzol port.

    MOD - csak, hogy megpróbáljam világossá tenni elmondom, hogy egyiket sem tartom sokkal jobbnak a másiknál. Nekem (sajnos) számít az erre fordított költség, sőt hosszútávon a PC fogyasztása is (bár az nyilván nem akkor összeg éves szinten sem mint amibe a hw-ek cseréje kerül). Az a legjobb jó VGA ami a legkevesebb pénzért a legjobban kiszolgálja a felhasználója igényeit. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák