Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoula

    senior tag

    válasz HSM #12183 üzenetére

    Köszi a képet, így már minden világos, meg a Tomshardware-es képeken is látszik, hogy oldalra nem zárt a hűtő. Fura is lenne. :D

    #12164
    Persze, az teljesen ok, ha nem csak a max órajelet teszteli ki az ember, hanem egy energiatakarékos módot is , vagy azt az optimális kombót, ahol már magas az órajel,de még nem terheled agyon az alkatrészeket. Amíg közel lineárisan skálázódik a fesz és az órajel. :R

    Nem kell ahhoz nyár, már most felfűti a szobát a gép... Párom meg is jegyezte, hogy a vga csere óta meg lehet rohadni a szobában :P

    #12182

    Mi van, fázol talán? :DDD
    200W azért már szépen határon járatja a hűtést, lehet még ezt a majdnem full ventizést megpróbálom 200W-tal, kíváncsi vagyok, elég-e neki. Meg a hdd keretet is ki fogom operálni, szerintem sokat fog számítani.
    A memó meg persze, hogy jól hűl, az első venti leginkább a mem feletti lamellákról viszi el a meleget, míg a gpu-ról a heatpipe-ok hátra.

    Az a delta nekem sok, bár rég volt léghűtőm, így más értékekhez vagyok szokva. Viszont az a hirtelen hőingadozás nem biztos, hogy hosszú távon jót fog tenni a forrasztásoknak. Ezek a kártyák vízért könyörögnek... :)

    Pozitív légnyomás hasznos, de a felülről befújást én szoktam kerülni, mert a kifújt meleg szépen felszáll, és visszaszívja fent. Bár mint írtam,nekem be van nyomorgatva asztal alá. Ettől még lehet átszellőztetni is pozitívval, csak több levegőt kell betolni a házba, a szívó rész a tetején pedig a légmozgás nagy részét irányítja, a többlet meg ahol tud, távozik.

Új hozzászólás Aktív témák